Adjuntem Classificació de les lligues provincials i lligues nacionals
SUPERDIVISIÓN MASCULINA GRUPO ÚNICO
P
|
EQUIPO
|
EJ
|
EG
|
EE
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTOS
|
1 | UCAM CARTAGENA TM | 9 | 9 | 0 | 0 | 36 | 3 | 18 |
2 | DKV BORGES VALL | 8 | 7 | 1 | 0 | 31 | 6 | 15 |
3 | CAJASUR PRIEGO T.M. | 8 | 7 | 1 | 0 | 31 | 8 | 15 |
4 | ARTEAL – SANTIAGO | 9 | 6 | 0 | 3 | 30 | 17 | 12 |
5 | IRUN LEKA ENEA | 8 | 4 | 0 | 4 | 18 | 20 | 8 |
6 | C.D. TENIS DE MESA RIVAS | 8 | 3 | 0 | 5 | 15 | 22 | 6 |
7 | C.N. MATARO – QUADIS | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 25 | 6 |
8 | CLÍNICA COLINA BURGOS | 8 | 1 | 2 | 5 | 16 | 26 | 4 |
9 | OROSO TM – DEPORTE GALEGO | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 24 | 4 |
10 | SAN SEBASTIAN DE LOS REYES | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 | 23 | 4 |
11 | C.T.M. EL ALAMO | 8 | 0 | 2 | 6 | 11 | 30 | 2 |
12 | CTM HISPALIS | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | 30 | 2 |
PRIMERA NACIONAL MASCULINA GRUPO 02
P
|
EQUIPO
|
EJ
|
EG
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTOS
|
1 | BOMBONS BLASI – XALOC OLESA | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 2 |
2 | MARPEX-OARGI | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 |
3 | CETT ESPARREGUERA | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 |
4 | BORGES GENERAL D´OLIS | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 |
5 | C.D. LAUTARO | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 |
6 | JARDINERIA SAVIA OBERENA | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 |
7 | C.D FORTUNA K.E | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
8 | CRISTALBOX-GASTEIZ | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
9 | C.P.P. IGUALADA CTAI | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
10 | CTT TORROELLA DE M. – L ESTARTIT | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
11 | C.T.M. BASAURI | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
12 | C.N.TÀRRACO | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
SEGUNDA NACIONAL MASCULINA GRUPO 04
P
|
EQUIPO
|
EJ
|
EG
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTOS
|
1 | C.T.T. BORGES | 7 | 6 | 1 | 32 | 12 | 12 |
2 | BOMBONS BLASI – XALOC OLESA | 8 | 6 | 2 | 31 | 20 | 12 |
3 | FALCONS SABADELL A.E. | 7 | 5 | 2 | 25 | 20 | 10 |
4 | T.T. PARETS | 7 | 4 | 3 | 24 | 20 | 8 |
5 | C.T.T.VILANOVA | 7 | 4 | 3 | 23 | 19 | 8 |
6 | C.T.T. VILAFRANCA | 7 | 3 | 4 | 22 | 21 | 6 |
7 | SCR EL CIERVO | 7 | 3 | 4 | 20 | 24 | 6 |
8 | C.P.P. IGUALADA CTAI | 8 | 3 | 5 | 20 | 31 | 6 |
9 | CETT ESPARREGUERA | 7 | 2 | 5 | 20 | 24 | 4 |
10 | CLUB NATACIO SABADELL | 7 | 2 | 5 | 16 | 27 | 4 |
11 | CTT ALMOSTER | 8 | 2 | 6 | 18 | 33 | 4 |
PREFERENT:
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
Borges Carburants Mir | 5 | 5 | 0 | 26 | 4 | 10 | |||||||
CTT Mollerussa Àlex Joier B | 5 | 4 | 1 | 21 | 9 | 8 | |||||||
CPU Vilanovenc | 5 | 4 | 1 | 19 | 13 | 8 | |||||||
CTT Pont de Suert | 5 | 3 | 2 | 16 | 14 | 6 | |||||||
CTT Mollerussa Àlex Joier A | 5 | 2 | 3 | 14 | 17 | 4 | |||||||
CTT Balaguer | 4 | 1 | 3 | 7 | 17 | 2 | |||||||
CTT Lleida A | 4 | 0 | 4 | 9 | 16 | 0 | |||||||
Impuls TT | 5 | 0 | 5 | 4 | 26 | 0 |
PRIMERA
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
CTT Portell | 5 | 5 | 0 | 24 | 6 | 10 | |||||||
CTT Alcarràs B | 5 | 5 | 0 | 24 | 6 | 10 | |||||||
CTT Borges Grup Vall | 5 | 4 | 1 | 25 | 5 | 8 | |||||||
CTT Alcarràs A | 5 | 2 | 3 | 13 | 18 | 4 | |||||||
CTT Lleida B | 5 | 2 | 3 | 11 | 20 | 4 | |||||||
CTT Encamp | 5 | 1 | 4 | 10 | 20 | 2 | |||||||
CTT Mollerussa | 5 | 1 | 4 | 7 | 23 | 2 | |||||||
CTT Balaguer | 5 | 0 | 5 | 8 | 24 | 0 |
SEGONA
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
CTT Pont de Suert | 6 | 6 | 0 | 28 | 9 | 12 | |||||||
CTT Castellnou | 7 | 5 | 2 | 27 | 16 | 10 | |||||||
CTT Borges | 7 | 4 | 3 | 29 | 14 | 8 | |||||||
CTT Tremp | 6 | 4 | 2 | 24 | 13 | 8 | |||||||
CTT Encamp | 6 | 4 | 2 | 19 | 18 | 8 | |||||||
CTT Portell | 6 | 2 | 4 | 17 | 20 | 4 | |||||||
CTT Andorra la Vella | 6 | 2 | 4 | 11 | 27 | 4 | |||||||
CTT Lleida C | 6 | 1 | 5 | 8 | 29 | 2 | |||||||
CTT Agramunt | 6 | 0 | 6 | 10 | 27 | 0 |