Adjuntem classificació de totes les lligues del Club Tennis Taula referent a la jornada 10.
SUPERDIVISIÓ MASCULINA GRUP
P
|
EQUIP
|
EJ
|
EG
|
EE
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTS
|
1 | UCAM CARTAGENA TM | 10 | 10 | 0 | 0 | 40 | 4 | 20 |
2 | CAJASUR PRIEGO T.M. | 10 | 9 | 1 | 0 | 39 | 8 | 19 |
3 | DKV BORGES VALL | 10 | 8 | 1 | 1 | 36 | 11 | 17 |
4 | ARTEAL – SANTIAGO | 10 | 7 | 0 | 3 | 34 | 17 | 14 |
5 | IRUN LEKA ENEA | 10 | 5 | 0 | 5 | 24 | 26 | 10 |
6 | C.N. MATARO – QUADIS | 10 | 3 | 3 | 4 | 22 | 30 | 9 |
7 | C.D. TENIS DE MESA RIVAS | 10 | 4 | 0 | 6 | 19 | 26 | 8 |
8 | OROSO TM – DEPORTE GALEGO | 10 | 2 | 3 | 5 | 21 | 31 | 7 |
9 | C.T.M. EL ALAMO | 10 | 2 | 2 | 6 | 19 | 32 | 6 |
10 | SAN SEBASTIAN DE LOS REYES | 9 | 1 | 2 | 6 | 16 | 31 | 4 |
11 | CLÍNICA COLINA BURGOS | 10 | 1 | 2 | 7 | 16 | 34 | 4 |
12 | CTM HISPALIS | 11 | 1 | 0 | 10 | 6 | 42 | 2 |
PRIMERA NACIONAL MASCULINA GRUP 02
P
|
EQUIPO
|
EJ
|
EG
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTOS
|
1 | BORGES GENERAL D´OLIS | 10 | 9 | 1 | 47 | 14 | 18 |
2 | C.P.P. IGUALADA CTAI | 10 | 9 | 1 | 40 | 21 | 18 |
3 | MARPEX-OARGI | 11 | 9 | 2 | 44 | 27 | 18 |
4 | CETT ESPARREGUERA | 9 | 6 | 3 | 35 | 22 | 12 |
5 | BOMBONS BLASI – XALOC OLESA | 10 | 6 | 4 | 37 | 24 | 12 |
6 | JARDINERIA SAVIA OBERENA | 11 | 6 | 5 | 35 | 36 | 12 |
7 | C.D. LAUTARO | 10 | 5 | 5 | 31 | 31 | 10 |
8 | C.D FORTUNA K.E | 8 | 2 | 6 | 25 | 29 | 4 |
9 | CRISTALBOX-GASTEIZ | 11 | 5 | 6 | 33 | 35 | 10 |
10 | CTT TORROELLA DE M. – L ESTARTIT | 11 | 2 | 9 | 27 | 41 | 4 |
11 | C.N.TÀRRACO | 10 | 1 | 9 | 16 | 45 | 2 |
12 | C.T.M. BASAURI | 11 | 1 | 10 | 11 | 56 | 2 |
SEGONA NACIONAL MASCULINA GRUP 04
P
|
EQUIP
|
EJ
|
EG
|
EP
|
PF
|
PC
|
PTS
|
1 | C.T.T. BORGES | 9 | 7 | 2 | 40 | 16 | 14 |
2 | BOMBONS BLASI – XALOC OLESA | 9 | 7 | 2 | 35 | 22 | 14 |
3 | FALCONS SABADELL A.E. | 9 | 6 | 3 | 30 | 27 | 12 |
4 | T.T. PARETS | 9 | 5 | 4 | 31 | 26 | 10 |
5 | C.T.T. VILAFRANCA | 9 | 5 | 4 | 30 | 25 | 10 |
6 | CETT ESPARREGUERA | 9 | 4 | 5 | 30 | 26 | 8 |
7 | C.T.T.VILANOVA | 9 | 4 | 5 | 27 | 27 | 8 |
8 | SCR EL CIERVO | 9 | 4 | 5 | 25 | 31 | 8 |
9 | CLUB NATACIO SABADELL | 9 | 3 | 6 | 21 | 35 | 6 |
10 | C.P.P. IGUALADA CTAI | 10 | 3 | 7 | 24 | 39 | 6 |
11 | CTT ALMOSTER | 9 | 2 | 7 | 19 | 38 | 4 |
LLIGA PROVINCIAL PREFERENT
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
Borges Carburants Mir | 7 | 6 | 1 | 32 | 10 | 12 | |||||||
CTT Mollerussa Àlex Joier B | 7 | 6 | 1 | 31 | 11 | 12 | |||||||
CPU Vilanovenc | 7 | 5 | 2 | 24 | 20 | 10 | |||||||
CTT Mollerussa Àlex Joier A | 7 | 4 | 3 | 24 | 19 | 8 | |||||||
CTT Pont de Suert | 7 | 4 | 3 | 21 | 21 | 8 | |||||||
CTT Lleida A | 6 | 1 | 5 | 15 | 23 | 2 | |||||||
CTT Balaguer | 7 | 1 | 6 | 13 | 30 | 2 | |||||||
Impuls TT | 6 | 0 | 6 | 5 | 31 | 0 |
LLIGA PRIMERA PROVINCIAL
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
CTT Portell | 7 | 7 | 0 | 33 | 9 | 14 | |||||||
CTT Alcarràs B | 7 | 6 | 1 | 32 | 10 | 12 | |||||||
CTT Borges Grup Vall | 7 | 5 | 2 | 31 | 11 | 10 | |||||||
CTT Alcarràs A | 7 | 4 | 3 | 21 | 23 | 8 | |||||||
CTT Encamp | 7 | 2 | 5 | 18 | 25 | 4 | |||||||
CTT Lleida B | 7 | 2 | 5 | 16 | 28 | 4 | |||||||
CTT Mollerussa | 7 | 2 | 5 | 12 | 31 | 4 | |||||||
CTT Balaguer | 7 | 0 | 7 | 9 | 35 | 0 |
LLIGA SEGONA PROVINCIAL
Equips | EJ | EG | EP | PG | PP | Punts | |||||||
CTT Pont de Suert | 8 | 8 | 0 | 37 | 12 | 16 | |||||||
CTT Castellnou | 8 | 6 | 2 | 32 | 17 | 12 | |||||||
CTT Borges | 8 | 5 | 3 | 33 | 16 | 10 | |||||||
CTT Tremp | 7 | 5 | 2 | 28 | 15 | 10 | |||||||
CTT Encamp | 6 | 4 | 2 | 19 | 18 | 8 | |||||||
CTT Portell | 8 | 3 | 5 | 22 | 27 | 6 | |||||||
CTT Andorra la Vella | 8 | 2 | 6 | 13 | 37 | 4 | |||||||
CTT Lleida C | 8 | 1 | 7 | 12 | 37 | 2 | |||||||
CTT Agramunt | 7 | 0 | 7 | 12 | 31 | 0 |